Avatar uživatele
anonym

Mívají rusovlasí problémy s akné?

Mají takoví lidé problém z nějakými kožními problémy? Žádného(žádnou) jsem ještě neviděl!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gagaga, Agneta, gecco před 3247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nesetkala jsem se s velkým počtem rusovlasých, takže si neuvědomuji.

Moje spolužačka měla nádherné husté a dlouhé vlasy – rusovláska jako z pohádky. Ale měla velké množství pih, což je většinou kosmetický problém.

Protože mají rusovlasí bílou pleť, musí dávat pozor, aby se moc neopalovali, protože jsou náchylnější k získání rakoviny kůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

S kožními „problémy“ právě vůbec, vždyť nemají na těle ani skvrnku, ale se sluncem :D
Doplňuji:
Mám teď na mysli rusovlasé se značně bílou pletí…nebo jsou rusovlasí i jiní?
Ti mají často pihy, ale nezaměňovat za „znaménka“(ty jsou na rozdíl od pih tmavší). „Znaménkovití“ jsou ti rizikoví. Nemluvím o akne…:D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já vídám takové v pubertě,
že mají beďary, jinak ne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

S kožními problémy určitě ano…
a to i s nádory kůže,ohroženy jsou spíše osoby se světlou pletí (rusovlasí, pihatí, lidé s větším počtem mateřských znamének). Naopak lidé, kteří byli léčeni pro akné, mají riziko menší.
zdroj:http://archiv­.ihned.cz/c1-12824150-nadoru-kuze-pribyva-ne-kazdy-je-zhoubny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nemám.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

samozrejme.....hoci v mojom okolí mali najhoršie akné ľudia so svetlými vlasmi, .....aj červenovlasí mali niečo na tvári, to hej

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Jugar >>> to přece musí být u vás Keltů známá věc jak to je. Pleteš trošku „hrušky s jabkama“, celé jsi to popletl…(já poněkud taky, ale ještě doplním). A doplním ještě moji odpověď: Kdo nemá na těle ani skvrnku, snáší mnohem lépe slunce.

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Každý má na sobě aspoň skvrnku až na ojedinělý případy albinismu,každý může onemocnět bez ohledu na barvu pleti,či rusovlasost,kždý­může kožní problém!!!!!!!N­ejanči.

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Jugar > teď jsem si přečetla ten tvůj odkaz – ten je o něčem jiném, než smysl otázky – totiž o slunci – a tak nebyla ta tvoje nakopírovaná věta správná:D

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek