Mívají rusovlasí problémy s akné?

Mají takoví lidé problém z nějakými kožními problémy? Žádného(žádnou) jsem ještě neviděl!

Nejlepší odpověď
annas

Nesetkala jsem se s velkým počtem rusovlasých, takže si neuvědomuji.

Moje spolužačka měla nádherné husté a dlouhé vlasy – rusovláska jako z pohádky. Ale měla velké množství pih, což je většinou kosmetický problém.

Protože mají rusovlasí bílou pleť, musí dávat pozor, aby se moc neopalovali, protože jsou náchylnější k získání rakoviny kůže.

Další odpovědi
Agneta

S kožními „problémy“ právě vůbec, vždyť nemají na těle ani skvrnku, ale se sluncem :D
Doplňuji:
Mám teď na mysli rusovlasé se značně bílou pletí…nebo jsou rusovlasí i jiní?
Ti mají často pihy, ale nezaměňovat za „znaménka“(ty jsou na rozdíl od pih tmavší). „Znaménkovití“ jsou ti rizikoví. Nemluvím o akne…:D

briketka10

já vídám takové v pubertě,
že mají beďary, jinak ne..

anonym

S kožními problémy určitě ano…
a to i s nádory kůže,ohroženy jsou spíše osoby se světlou pletí (rusovlasí, pihatí, lidé s větším počtem mateřských znamének). Naopak lidé, kteří byli léčeni pro akné, mají riziko menší.
zdroj:http://archiv­.ihned.cz/c1-12824150-nadoru-kuze-pribyva-ne-kazdy-je-zhoubny

arygnoc

nemám.

;-Q

Šidlo

samozrejme.....hoci v mojom okolí mali najhoršie akné ľudia so svetlými vlasmi, .....aj červenovlasí mali niečo na tvári, to hej

Agneta

Jugar >>> to přece musí být u vás Keltů známá věc jak to je. Pleteš trošku „hrušky s jabkama“, celé jsi to popletl…(já poněkud taky, ale ještě doplním). A doplním ještě moji odpověď: Kdo nemá na těle ani skvrnku, snáší mnohem lépe slunce.

anonym

Každý má na sobě aspoň skvrnku až na ojedinělý případy albinismu,každý může onemocnět bez ohledu na barvu pleti,či rusovlasost,kždý­může kožní problém!!!!!!!N­ejanči.

Agneta

Jugar > teď jsem si přečetla ten tvůj odkaz – ten je o něčem jiném, než smysl otázky – totiž o slunci – a tak nebyla ta tvoje nakopírovaná věta správná:D