Zlatý

Mívají rusovlasí problémy s akné?

Mají takoví lidé problém z nějakými kožními problémy? Žádného(žádnou) jsem ještě neviděl!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nesetkala jsem se s velkým počtem rusovlasých, takže si neuvědomuji.

Moje spolužačka měla nádherné husté a dlouhé vlasy - rusovláska jako z pohádky. Ale měla velké množství pih, což je většinou kosmetický problém.

Protože mají rusovlasí bílou pleť, musí dávat pozor, aby se moc neopalovali, protože jsou náchylnější k získání rakoviny kůže.

Další odpovědi:

Stříbrný

S kožními "problémy" právě vůbec, vždyť nemají na těle ani skvrnku, ale se sluncem :D
Doplňuji:
Mám teď na mysli rusovlasé se značně bílou pletí...nebo jsou rusovlasí i jiní?
Ti mají často pihy, ale nezaměňovat za "znaménka"(ty jsou na rozdíl od pih tmavší). "Znaménkovití" jsou ti rizikoví. Nemluvím o akne...:D

Zlatý

já vídám takové v pubertě,
že mají beďary, jinak ne..

S kožními problémy určitě ano....
a to i s nádory kůže,ohroženy jsou spíše osoby se světlou pletí (rusovlasí, pihatí, lidé s větším počtem mateřských znamének). Naopak lidé, kteří byli léčeni pro akné, mají riziko menší.
zdroj:http://archiv.ihned.cz/…

Zlatý

nemám.

;-Q

Bronzový

samozrejme.....hoci v mojom okolí mali najhoršie akné ľudia so svetlými vlasmi, .....aj červenovlasí mali niečo na tvári, to hej

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Jugar >>> to přece musí být u vás Keltů známá věc jak to je. Pleteš trošku "hrušky s jabkama", celé jsi to popletl...(já poněkud taky, ale ještě doplním). A doplním ještě moji odpověď: Kdo nemá na těle ani skvrnku, snáší mnohem lépe slunce.

anonym

Každý má na sobě aspoň skvrnku až na ojedinělý případy albinismu,každý může onemocnět bez ohledu na barvu pleti,či rusovlasost,kždýmůže kožní problém!!!!!!!Nejanči.

Stříbrný

Agneta

Jugar > teď jsem si přečetla ten tvůj odkaz - ten je o něčem jiném, než smysl otázky - totiž o slunci - a tak nebyla ta tvoje nakopírovaná věta správná:D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.