bolak

Mistrovství světa ve střižbě … půjdete příští rok?

Víte že letos u nás proběhlo mistrovství světa v kámen nůžky papír? Co příští rok, půjdete do toho taky?

http://www.striz­ba.cz/startov­ni-listina/mistri-strihu/

Nejlepší odpověď
Drap

Nepůjdu střihat

Nemám vhodný protějšek, kterému bych s chutí střihl

Další odpovědi
quentos

Nepůjdu střihat

mám inteligentnější zábavu, třeba scrabble ;{)>

www

Nepůjdu střihat

Hodně ses už poučil, tak proč stále dáváš zakázané chatovací otázky, navíc pramálo vtipné (možnosti v anketě) ?
Máš přece na víc! ☹

bolak

www: to není chatovací otázka (nebo možná že je, já už to nepoznám), legrační to bejt nemá, zajímá mě kolik z vás tam můžu očekávat …na oficiální sraz zřejmě tento web prozatím ještě nemá, a na scrabble nikdo odcaď nepoleze, tam už má první místo zabukovaný quentos, ale kámen nůžky papír, tam má teoreticky šanci každej, když se nenechá zmanipulovat…