Lenča59

místo znaků a ,,obrázků" se mi zobrazují čtverečky

Už jsem se na tohle jednou ptala a nepomohlo to.. nevíte co s tím? ..

Odpovědi
isteron

To sa robí vtedy, keď na tvojom pc nedokáže sw spracovať text. Treba zmeniť kódovanie textu, skúšať, kedy to ide čitateľnejšie. Na hornej lište – zobraziť – kódovanie. Ja mám nastavené unicod, alebo stredoeurópsky, prípadne automaticky.

Jsemtady

Nainstaluj si podporu písem. Už při instalaci můžeš nainstalovat všechna písma, nebo vlož cd/dvd s win do pc a doinstaluj ta písma, případně z netu.

mosoj

Hlavně když to nejsou kosočtverečky .