zelí

Je mišmaš mezinárodní slovo, popř z jakého jazyka?

Zdravím,
nedávno jsem se koukal na jedno video, bylo anglicky mluvené a z autosalonu u Ženevy. JSem si naprosto jistý, že ten, kdo mluvil, použil slovo mišmaš a to v tom významu, jak to známe všichni-všehochuť, smíchanina,…
Otázka tedy je. Je mišmaš mezinárodní slovo, popř z jakého jazyka?
Je dost možné, že se jednalo o video německého portálu o autech, ale to jistě nevím.
Kdyby jste chtěli, najdu odkaz, ale je to už přez týden, tak jen na požádání. Říkal to určitě, kontroloval jsem to 5×.
DÍKY

Odpovědi
Alesh

O tomhle slovu jsem taky už párkrát přemýšlel. 😉 Aniž bych to měl nějak potvrzené, tak si myslím, že je to zkomolenina anglického slova „mismatch“. Ale jak říkám, je to jen můj tip.

Zdroj: http://slovnik­.seznam.cz/en-cz/word/?q=mis­match&id=l_3k8O­Ky8Js=