IK

Misfits – rozumíte anglické verzi?

Když slyším českou, mám pocit že bych v angličtině nerozuměla ani slovo a když se dívám na originál tak sotva stačím číst titulky i když by mě moc zajímalo jak to zní v angličtině…nemohu se ubránit dojmu že je to geniálně přeložené (namluvené) a v angličtině jen sprosté.
Doplňuji:
Aby nedošlo k nedorozumění jde o Tv seriál na Prima Cool – Misfits:Zmetci
http://www.csfd­.cz/film/269768-misfits-zmetci/

Odpovědi
Illines

Ale jaksi jsem to tu nepostrehla ve mluve ,mistnich(skot­sko).Muze to byt i drama cili, britska vedni fixce dramatu.

briketka10

neumím anglicky sleduju na netu v neděli s českým dabingem, titulky mi vadí..
už se těším na 5. díl 🙂