ondra07

Míša řezy ?

Znáte někdo nějaký dobrý recept na Míša řezy? Prosím, nedávejte tady odkazy a nebo když už, tak ty odkazy, které jste sami vyzkoušeli a víte, že je to dobrý recept. :) Poraďte mi někdo nebo napište svůj vlastní recept. Budu Vám moc vděčný. Dostal jsem totiž chuť a o víkendu bych chtěl upéct :)
Děkuju
Doplňuji:
Teď se přiznám, že jsem tady čekal odpověď od Hanulka11 :))
Děkuju Vám všem, ale asi použiju recept od Hanulka11, sedí mi nejvíce :)
Snad se mi to povede

Nejlepší odpověď
tom004

4 porce těsto: 6 vajec, 6 lžic cukru, 2 lžíce oleje, 30g kakaa, 5 lžic polohrubé mouky, 1 1/4 prášku do pečiva krém: 2 tvarohy(500g), 1 hera, 150g cukru, rum poleva: 1/2 stoprocentního tuku, kakao, 100g cukru
Postup

Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, kakao, mouku s práškem a sníh z bílků. Vymíchané těsto rozetřeme na vymazaný a vysypaný plech a pečeme ve středně teplé troubě.

Vychladlý plát potřeme krémem z vyšlehaného tvarohu s herou, cukrem a rumem. Navrch naneseme polevu z tuku, kakaa a cukru, kterou si připravíme ve vodní lázni nebo v páře.
Převzaté, mockrát vyzkoušené,velice dobré i když trochu pracné.

Zdroj: http://www.la­buznik.com/

Další odpovědi
hanulka11

tento je vyzkoušený osvědčený

obdivuji tě, že se do toho pustíš

Těsto:

6 celých vajec
6 lžic moučkového cukru
1 lžíce oleje
5 lžic kakaa
5 lžic hladké mouky
1 prášek do pečiva
Poleva na upečený piškot:

4 lžíce kakaa
100 ml vody
Náplň:

350–400 g tvarohu
1 máslo
1 hrnek moučkového cukru
Poleva na náplň:

10 dkg másla
1o dkg čokolády na vaření

Postup:

Žloutky ušleháme s cukrem a olejem. Přidáme mouku s práškem do pečiva, kakao a tuhý sníh z bílků. Upečeme na vymazaném a moukou vysypaném plechu. Vychladlý plát potřeme náplní a polijeme kakaovou polevou.

Náplň připravíme následovně: Máslo, pokud je tvrdé, necháme rozpustit. Pak je vyšleháme s cukrem moučkou, aby nabralo na objemu. Poté přidáme změklý tvaroh, zalijeme trochou mléka a vyšleháme.
Rozetřeme tvarohový krém, jehož povrch po zatuhnutí v chladu potřeme, případně nastříkáme čokoládovou polevou (čokoláda na vaření s rozpuštěným tukem).

Doplňuji:
Pak dej Ondro vědět ,jak se povedly a zda chutnaly.

johana 56

Kokosové řezy Míša

6 vajíček,6 lžic cukru krupice,5 lžic polohrubé mouky,3 3 lžíce kakaa,čokoládová poleva,koupená kokosová tyčinka.

Náplň:3 hrníčky mléka,2 balíčky kokosového pudinku,1 kostka másla,2 kostky měkkého tvarohu,cukr dle chuti-uvaříme pudink a po vychladnutí rozšleháme s tvarohem a máslem.

Žloutky ušleháme s cukrem do pěny,střídavě přidáme mouku smíchanou s kakaem a tuhý snih z bílků.Těsto upečeme na vyšším vymazaném a vysypaném plechu.Po vychladnutí potřeme piškot náplní,po ztuhnutí polijeme čokoládovou polevou a posypeme nastrouhanou kokosovou tyčinkou.

Doplňuji:
Oprava-kakao 3 lžíce pouze jednou.

bubukaa

já používám stejný recept jako Hanulka11 a můžu ho jen doporučit ;)