Avatar uživatele
ondra07

Míša řezy ?

Znáte někdo nějaký dobrý recept na Míša řezy? Prosím, nedávejte tady odkazy a nebo když už, tak ty odkazy, které jste sami vyzkoušeli a víte, že je to dobrý recept. :) Poraďte mi někdo nebo napište svůj vlastní recept. Budu Vám moc vděčný. Dostal jsem totiž chuť a o víkendu bych chtěl upéct :)
Děkuju
Doplňuji:
Teď se přiznám, že jsem tady čekal odpověď od Hanulka11 :))
Děkuju Vám všem, ale asi použiju recept od Hanulka11, sedí mi nejvíce :)
Snad se mi to povede

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11, tom004 před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

4 porce těsto: 6 vajec, 6 lžic cukru, 2 lžíce oleje, 30g kakaa, 5 lžic polohrubé mouky, 1 1/4 prášku do pečiva krém: 2 tvarohy(500g), 1 hera, 150g cukru, rum poleva: 1/2 stoprocentního tuku, kakao, 100g cukru
Postup

Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, kakao, mouku s práškem a sníh z bílků. Vymíchané těsto rozetřeme na vymazaný a vysypaný plech a pečeme ve středně teplé troubě.

Vychladlý plát potřeme krémem z vyšlehaného tvarohu s herou, cukrem a rumem. Navrch naneseme polevu z tuku, kakaa a cukru, kterou si připravíme ve vodní lázni nebo v páře.
Převzaté, mockrát vyzkoušené,velice dobré i když trochu pracné.

Zdroj: http://www.la­buznik.com/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

tento je vyzkoušený osvědčený

obdivuji tě, že se do toho pustíš

Těsto:

6 celých vajec
6 lžic moučkového cukru
1 lžíce oleje
5 lžic kakaa
5 lžic hladké mouky
1 prášek do pečiva
Poleva na upečený piškot:

4 lžíce kakaa
100 ml vody
Náplň:

350–400 g tvarohu
1 máslo
1 hrnek moučkového cukru
Poleva na náplň:

10 dkg másla
1o dkg čokolády na vaření

Postup:

Žloutky ušleháme s cukrem a olejem. Přidáme mouku s práškem do pečiva, kakao a tuhý sníh z bílků. Upečeme na vymazaném a moukou vysypaném plechu. Vychladlý plát potřeme náplní a polijeme kakaovou polevou.

Náplň připravíme následovně: Máslo, pokud je tvrdé, necháme rozpustit. Pak je vyšleháme s cukrem moučkou, aby nabralo na objemu. Poté přidáme změklý tvaroh, zalijeme trochou mléka a vyšleháme.
Rozetřeme tvarohový krém, jehož povrch po zatuhnutí v chladu potřeme, případně nastříkáme čokoládovou polevou (čokoláda na vaření s rozpuštěným tukem).

Doplňuji:
Pak dej Ondro vědět ,jak se povedly a zda chutnaly.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Kokosové řezy Míša

6 vajíček,6 lžic cukru krupice,5 lžic polohrubé mouky,3 3 lžíce kakaa,čokoládová poleva,koupená kokosová tyčinka.

Náplň:3 hrníčky mléka,2 balíčky kokosového pudinku,1 kostka másla,2 kostky měkkého tvarohu,cukr dle chuti-uvaříme pudink a po vychladnutí rozšleháme s tvarohem a máslem.

Žloutky ušleháme s cukrem do pěny,střídavě přidáme mouku smíchanou s kakaem a tuhý snih z bílků.Těsto upečeme na vyšším vymazaném a vysypaném plechu.Po vychladnutí potřeme piškot náplní,po ztuhnutí polijeme čokoládovou polevou a posypeme nastrouhanou kokosovou tyčinkou.

Doplňuji:
Oprava-kakao 3 lžíce pouze jednou.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

já používám stejný recept jako Hanulka11 a můžu ho jen doporučit ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek