WRC.Patrik

Mirtazapin sandoz 15mg – zkušenosti ?

Chtěl bych se zeptat zda má někdo s něma zkušenosti a kdy začínají zabírat ? Mám si dnes dat první na noc. Děkuji za zkušenosti.

Odpovědi
Alesh

Koukám, že to jsou antidepresiva­.Zkušenost nemám, i když jsem k nim neměl v posledních letech daleko. Bavil jsem se o účincích s pár lidmi a v podstatě jde o to, že ti bude tak nějak všechno jedno, budeš zkrátka v klidu, v pohodě, nic tě žrát nebude, takže se není čeho bát, účinek je pozvolný, nenávykový, nebál bych se toho.