Miroslavst dostal trvalý IP ban?

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud tě to tak zajímá zeptej se tady

e-mail: info@odpovedi.cz

Další odpovědi
chudst

Nejak netusim, proc se nas ptate – to je rozhodnuti administratoru. To, ze provokoval nemusi prece nutne znamenat trvaly IPban. Kazdy obcas ujede. Nicmene nevim, jake byly nebo nebyly problemy treba drive. Ale at tak ci tak, je to rozhodnuti administratoru, ne nas.
Doplňuji:
Hm, ted jsem se dival – rozhodne mu byl profil deaktivovan. ( http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/3706 ) Presto netusim, co to znamena, plati co jsem napsal predtim; a hanulka11 dodala i mail, kde se muzete optat konkretne, pokud vas to zajima.

led

Jeho včerajšie príspevky vyzerali ako plánovaná sebevražda. Provokoval adminov k výstrelu. Tak zasiahli.
Prečo to urobil týmto spôsobom, neviem.