roxy52

Miroslave s Jahodou,vy máte spolu nějakou smlouvu v bodování otázek ?

Nejlepší odpověď
Adlim

tak to slyším poprvé !!!

Další odpovědi
Jahoda

Vadí to, že mu dávám hvězdy?

Ne, smlouva, nebyla. Na druhou stranu to není špatný nápad. Že bych nějakou vytvořila?

Miroslavst

Smlouvu s nikým nemám a je pouze mým rozhodnutím koho budu hodnotit.
Jsou lidé, kterým dám palec v každém případě, naopak jsou lidé, který nedám palec i kdyby byla otázka zodpovězena na víc jak 100% správně.
Je pouze na mé úvaze co považuji za užitečnou odpověď a za zajímavou otázku.

Žádná smlouva neexistuje.

Vaše otázka přestože je v zábavě porušuje kodex:
Otázky a doporučení, která směřují k provozovateli serveru Odpovědi.cz, případně k jednotlivým funkcionalitám aplikace Odpovedi.cz nebo k jednotlivým uživatelům nepatří do žádné z hlavních kategorií a měly by být směrovány k adresátům jinou cestou (info@odpovedi.cz nebo emailové kontakty na uživatele). Takovéto příspěvky mohou být smazány bez dalšího upozornění.

roxy52

V tom případě nemůžu Miroslve spoléhat na správnost odpovědi,protože bodujete,jak jste mě -někomu bod vždycky a někomu nikdy.To je podle mě dost nefér.

Miroslavst

No coment.
Asi tu byl dlouho klid, že?

Jahoda

Proč nefér? Přeci nebudu palec dávat někomu, koho fakt nemusím, protože se třeba do mě naváží, ne? Vy dáváte palce každému? Asi ne, že?
Navíc je to každého věc, komu dá palec – hvězdu. Z otázky jde dost vidět, že to někomu vadí, že jsme si s Miroslavem dali navzájem hvězdy. Ale to mi je fakt jedno. Tím se zabývat opravdu nebudu.
Nechápu význam otázky. Toť vše.