terry

Mirelon, ta izolační pěnovka v metráži, mohu dát odřezky do tříděného odpadu – plastů?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, stejně jako třeba molitan. Je to chemicky umělé

Další odpovědi
Bedy

Ano, neměl by být problém 🙂 Do plastu se může dát klidně již zmíněný molitan či polystyren. Akorát s tím nenarvěte celou popelnici, ať mají ostatní možnost taky vyhazovat plast.

Řada měst – tedy spíš jejich technické služby jsou neschopné, a tak kolikrát popelnice bývají přeplněné a člověk to hold musí házet do komunálu, což pěkně naštve kolikrát.