Avatar uživatele
ReHu

Míra mě inspiroval. Kdy jste naposledy dali, třeba maličkost, aniž byste očekávali něci nazpět?

Doplňuji:
To jste mi udělali radost 🙂.
Já dnes vzala k sousedce na kafe zákusky a kolem vánoc jsem na všech návštěvách rozdávala sněhové vločky z korálků 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, kvikal, BENYTA, iceT před 4840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud to jde, dám rád cokoli co druhého potěší, aniž bych očekával něco nazpět.
Je pravda, že však člověk-tedy někteří tak nemyslí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Předevčírem bratru vlastnoručně vyráběnou svíčku. Dokonce si moh vybrat, kterou bude chtít (vybral si správně, líbila se mu přesně ta druhá, než kterou jsem si chtěla nechat já).
Ale jestli čekám něco nazpět? Vždycky něco čekáme nazpět, ne? I když to není materiální. Lidem dáváme něco proto, že je máme rádi nebo jim chceme pomoct a chtěli bychom, aby nás měli rádi i oni… a vlastně ono i poděkování nebo úsměv obdarovanýho je něco nazpět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

naposledy jsem dala vlastnoručně vyrobené dřevěnné srdíčko jen tak z lásky a pro potěchu, věčně někomu půjčuji drobné na kafe v automatu a nečekám že mi je vrátí. Když je někde sbírka též nejsem škrt ale hlavně pomáhám spíš prací než nějakou věcí a to si myslím někdy cení víc, ne ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já hned dneska šla jsem ke známé na návštěvu a vím co má ráda/jablka/ -šup s tím do tašky a už jsem šla. Chtěla mi to platit, ale kdepak říkám to je maličkost a musíme si dělat radost.Jindy je to kytička,balíček kafe apod. prostě jen pozornost- nikam nejdu s prázdnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Naposledy vlastnoručně vyšívaný obrázek koně,mamka je má ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Snažím se pomoci mému kolegovi z práce tím,že mu občas koupím oběd.Přišel o výplatu když nějaký jeho známý mu ji zcizil a projel v automatech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Naposledy jsem své sestře koupila sadu talířu jinak maličkosti svým dětem kupuji furt když někomu něco dám tak to daruji proto protože toho člověka mám ráda když se mu to líbí to je pro mě největší radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Myslím že dávám docela často a co si vzpomínám,tak posledně to byly přípravky na vlasy,které byly potřeba někde jinde.Je to asi týden.Různé prkotinky dávám ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Naposledy jsem daroval spolupracovnikum svinovaci metr,pred vanocemi a necekal jsem nic a taky nic od nich nedostal.
Snazil jsem se vychovavat podobne i syny.
Kdyz prinesli vysvedceni,tak jsem si jich zeptal,jestli chteji penize nebo radeji koupime benzin a pojedeme na vylet.Po vyletu samozrejme dostali i financni odmenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, včera.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek