kapka

Minulý týden jsem byla na RTG hlavy a tohle mi našli…

Vyfotila jsem si toho doktora s rentgenem na mobil, abyste mi věřili.
Nevíte, co by to mohlo znamenat? http://img.na­dapenny.com/t20/113­65/nadap164752866­750237.jpg

Nejlepší odpověď
SINGO

Tady se někdo težce nudí 🙂. No a jinak výsledek RTG je jasnej, máš odpovědi plnou hlavu.:-)

Další odpovědi
Jikra

No tak to máš těžkej moribundus.To asi nerozchodíš.

aramah

Tak to máte velký problém
Stím se už nedá nic dělat..
:D

Drap

Nech si trasplantovat hlavu, taky o tom přemýšlím

ten který je

Tak to máme stejnou diagnozu.Asi je to infekční a bude nás tady víc.Zřejmně nějaký vir.:-D

arygnoc

hm, hm, neměla by jste chtít od provozovatelů odpovědí nějaké dividendy/důchod (odpovědní)?

poa.li

Je to vážné… Nejsem sice odborník, ale raději odpovídejte rychle, Kapičko.

Michal Kole

Nějaká dobře udělaná fotomontáž

rtepp

Nechybí levé ucho ??

Mad

Tak to si už zajedˇ do Pelhřimova, atˇ víš, do čeho jdeš.