Nechápavé

Kdybyste se vratili o 100 let dozadu, dokazali byste zit bez pocitacu, tabletu, internetu, notebooku apod?

Kdyby jste se vratili o 100let dozadu,dokazali byste zit bez pocitacu,table­tu,internetu,no­tebooku apod?

Minulost 100let zpátky

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Velmi dobře si dobu, kdy nic z uvedeného nebylo pamatuji. Myslím, že jsem žil velmi spokojeně.

Další odpovědi
Löwe

Samozřejmě. Dřív to bylo naprosto jiné.

orwell

Nepochybně, dokážu to klidně i nyní, pokud budu chtít. Ona ta technika nejen zpříjemňuje život, ale také zotročuje. Navíc z určitého pohledu neprospívá mozku (jemně řečeno). To je vidět na některých lidech, kterým odejde na stole PC a je to, jako když umře člověk. Např. někteří učitelé (obvykle pranýřující ty starší a jejich počítačovou gramotnost) a lektoři to v takovém případě mohou zabalit a jít domů, protože nejsou schopni vůbec pokračovat ve výkladu. Ona ta inteligence nesídlí v bedně na stole, ale mezi ušima dotyčného. Einsteina taky nebudeme považovat za blbce, i když určitě neznal Word a Excel.

lexx

ne, ti co je neměli stejně umřeli

marci1

Jé, to by byla nádhera ! Psali bychom si krásné dopisy, posílali pohlednice různých měst, více bychom se spolu stýkali osobně, večery bychom trávili rozhovory o tom, jak a co bylo kdysi, jaké jsme měli dětství, co vše jsme zažili ! 🙂♥

bolak

http://www.svet­hardware.cz/nej­starsi-pocitac-sveta-datovan-do-roku-205-pred-kristem/39709

to by se pařilo po síti..