tony2412

Otevřel jsem konzervu s gulášem s uvedenou minimální trvanlivostí do 06/2014. Jaká je v tomto případě maximální?

Otevřel jsem konzervu s gulášem, kde byla uvedena minimální trvanlivost do června 2014, jaká je ale v tomto případě maximální trvanlivost? Konzerva vypadala v pořádku i obsah, tak ji asi sním…

Nejlepší odpověď
Klaproth

Otevírat můžeš libovolnou konzervu. Na datum nehleď.

Další odpovědi
BANAN93

:D doporučuji pořádně ohřát ..........

quentos

Tuhle vykopali archeologové konzervy tuším z druhé světové války. Obsah byl stále poživatelný…

lexx

zcela nepatrně přeterminováno, sežrat i s obalem, nestane se nic

led

Dôležitá je informácia dokedy vydrží guláš v konzerve bez škodlivých látok, doba za ktorú ručí výrobca. V extrémnych podmienkach môže vydržať aj tisícročia, ale za to výrobca už neručí. Veď, čo keby ste ju otvoril až v roku 4015 a ako zdravotne závadnú by ste je chceli reklamovať. Preto sa výrobca bráni len tou minimálnou trvanlivosťou.

pucipuci

Rok dva je v poho. Ale já otevřel konzervu prošlou 10 let a tu jsem nedal ani psovi,vypadala příšerně,i když nijak nesmrděla,trochu změnila barvu i konzistenci.