kkoudy

Minimální teplota v učebně

Dobrý den, v naší škole je místnost ve které se normálně učí a je tam 14°C chci se zeptat jestli to není proti hygienickým zákonům ČR, a ještě se chci zeptat pokud nějaký den ve škole netopí na jakou teplotu musí klesnout teploměr, aby nás podle zákona museli pustit domů
Doplňuji:
už jsem to našel http://www.tzb-info.cz/pravni-predpisy/vyhlaska-c-410-2005-sb-o-hygienickych-pozadavcich-na-prostory-a-provoz-zarizeni-a-provozoven-pro-vychovu-a-vzdelavani-deti-a-mladistvych

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Mám pocit, že je to 18°C, ale jistý si nejsem
Doplňuji:
18 °C se týká tělocvičny i když to je taky učebna 🙂