Avatar uživatele
tesss88

Miniinterupce

Prosim provadi nekdo miniinterupci v ove i ambulantne?jsem cca ve 4az5 tydnu,nebo muze mi nekdo doporucit gynekologii,kde nebudu platit 4tis!nejsem na to fin.zrovna nejlepe.dekuji.
Doplňuji:
Pro toma004: zato vaše starosti typu jaky buček je zdravější jsou opravdu hodné ODPOVĚDI(pomo­ci)laskavě se starete o sebe a když nevíte jaké jsou důvody,raděj mlčte!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, MA-SU-KA před 4531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

I miniinterupce se provádí v nemocnici, většinou se jedná o vacopresuru a není potřeba celkové narkózy, pokud nenastanou komplikace, tak jdete jěště ten den domů. Chce si to ale pospíšit, kontaktujte klidně přímo nemocnici. Cena za miniinterupci by měla být cca tak 3000,–

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sea

obávám se, že miniinterupci vám bezplatně nikde neudělají..tak ať vám to zaplatí ten, co se podílel na výrobě nového života…ale určitě nic nezkazíte, když si o tom všem promluvíte s gynekologem a popřípadě s rodiči

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Nemyslím si,že toto je otázka,která by patřila na tyto stránky.Vlastně to ani otázka není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ambulantně ji rozhodně nikde neprovedou a levněji než za 4.000 zřejmě také ne. Navíc pokud jste těhotná teprve poprvé, tak si v nemocnici i 2–3 dny poležíte (bývávalo to tak). Po pár hodinách pouštěli domů pouze ženy, které nebyly těhotné poprvé a v případě, že nebyly žádné komplikace.

Jediná možnost, že byste neplatila by mohly být zdravotní důvody – např. v případě selhání nitroděložního tělíska nebo třeba jako následek znásilnění (výslech na Policii). Pokud ale o nic podobného nešlo, pak se placení nelze vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Tahle otázka sem opravdu nepatří, promluvte si s gynekologem!!!! Určitě vám s pochopením řekne,co a jak. Miniinterrupce se neprovádí ambulantně, je to zákrok v nemocnici, v celkové narkóze a budete tam po něm pár hodin ležet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jistě máš svého gynekologa nebo gynekoložku ta tě prohlídne a dá ti doporučení – pochybuji, že by tě jen tak někde vzali ambulantně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Tak to mne mrzí,že jsem „ty důvody“ nepochopil,zmínka byla pouze o financích,na druhé straně jsem rád,že jste otázku na bůček správně „pochopila“.
A,možná by nebylo od věci,kdyby jste si připomněla,co je v >Kodexu uživatele<,o sluš­ném chování.

před 4531 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek