julie90

Chci se zeptat jestli nemáte nějakou zkušenost s mini longboardem?

Zdravím. Chci se zeptat jestli nemáte nějakou zkušenost s mini longboardem. Chtěla bych si nějaký koupit tak do těch 2 000 Kč. Nechci do toho zatím moc investovat. Stačí jen na takové to ježdění do školy a tak.. :) Kdyžtak prosím posílejte odkazy :)
Doplňuji:
Co třeba nějaký takový ? http://www.honzovy-longboardy.cz/ka­tegorie/1790-miller-division-baby-miller-cupcake-apple-green.html
Nepotřebuji to na žádné triky ale třeba jen tak se projet :)

Odpovědi
Photoguy

jo ten vypadá dobře.. :) akorát myslím že se tomu říká pennyboard, tak kdyžtak zkus hledat pod tímto slovem :)))