wenda6

Minerální kamínky do Vodnice

Ahoj, prosím o radu… Chci si koupit Minerální kamínky shiazo do vodní dýmky, ale nevím jestli mi je prodají, i přes to že mi není 18. Jde tam vlastně o náhražku tabáku, ale nejsem si tím uplně jistá. Díky moc za rady:)

Odpovědi
gecco

Nejde o náhražku tabáku (nejde o tabákový výrobek ani o výrobek s obsahem nikotinu).
Jde o chemický ´hnus´, kterým výrobci a prodejci lákají trdla na jakoby ´dospělou´ zábavu…
😁
Se stejnou chutí můžeš do vodní dýmky strčit ´voňavý´ stromeček do auta a nebo parfemovače zachodových mís.
Ale jo – prodají ti to, i když ti není 18.

Emefej

Nejde o náhražku tabáku a prodají ti to.

Littl3

Jde o kamínky nasáklý chutnou vodou která se při zahřátí vypařuje a je z toho hustá pára :)
Doporučuji pokud nechceš kouřit škodlivý tabák :)