Lenee98

Minecraft-tvořivá hra

Zdravím, měla jsme svět kde byla tvořivá hra. Potom jsem to půjčila nějakým klukům a na další den místo tvořivé hry byla hra o život. Neví někdo jak to prosím přepnout zpět? Děkuju

Nejlepší odpověď
Jantar2

Tvořivou hrou myslíte asi Creative… (Nepoužívám Českou lokalizavi mc nýbrž pro mne lepší originální Anglickou) To za předpokladu že máte povolené „cheaty“ tak otevřete chat (Který je defaultně na kláve se T) a napiš „/gamemode c“ (Bez „uvozovek“) Pokud ani to nepůjde tak nevím…