Nitrol

Minecraft server pomozte.

Mám verzi 1.5.2 a všechno mám stažený a udělaný (přez hamachiho a minecraft server). Firewall brána je také povolena a ostatní věci také.
Musím dodat, že asi 2–3 dny nám to fungovalo (ten server přez online), ale teď se to nějak rozbilo a nefunguje to.
Prosím pomozte co by to mohlo způsobovat ???

Díky

Odpovědi
OndrisekCZ

Může se sama nastartovat FireWall, což se mi stalo, Nezapl sis hamachi, nebo ani tví kámoši→ Musíš zapnout hamachi server, potom se tvi kamosi musi na nej pripojit, musí být stejná verze minecraftů, a potom jen jít na MC a hrát!