MilousCZ

Proč u hry Minecraft mi to náhle hlásí problém s Javou??

Dobrý den, zničehonic mi začal Minecraft při spuštění psát tady toto: This applicitation requires a Java Runtime Environment 1.6.0 Zajímavé je, že mi ze startu (mám Windows 8.1) zmizela Java, která tam předtím byla. Zkoušel jsem Javu vyhledat v počítači, ale nikde není. Klikl jsem tedy na OK a hodilo mě to na stránku Javy. Tam jsem si nainstaloval nejnovější verzi Javy a pořád mi to píše tu chybu. Zkoušel jsem Javu vyhledat v počítači, ale nikde není, našel jsem ji jen v seznamu, ve kterém jdou odinstalovat programy. Přitom když dám na stránce Javy zkontrolovat, jestli ji mám v PC, napíše to že ji tam mám a že mám i nejnovější verzi. Zkoušel jsem reinstalovat MC, ale pořád nic. Prosím o pomoc. Předem díky za odpověď. Hezký den
Doplňuji:
Děkuji badisko, javara jsem si stáhl, ale nakonec jsem ji nepotřeboval. Vymazal jsem javu 7 update 55 a stáhl jsem si javu 8, v počítači už ji zase mám a Minecraft funguje bez problémů. Přeju hezký den 😉

Odpovědi
badisko

pravdepodobne tam mas i tu starou Javu …jdi do pridat a odebrat programy a poradne se podivej zde tam nemas 2 javy tu staroou dej pryc …nebo si stahni program na odstraneni javy .. program se jmenuje JavaRA ..zde ke stazeni .. http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/ja­vara-2/