Proč u hry Minecraft mi to náhle hlásí problém s Javou??

Dobrý den, zničehonic mi začal Minecraft při spuštění psát tady toto: This applicitation requires a Java Runtime Environment 1.6.0 Zajímavé je, že mi ze startu (mám Windows 8.1) zmizela Java, která tam předtím byla. Zkoušel jsem Javu vyhledat v počítači, ale nikde není. Klikl jsem tedy na OK a hodilo mě to na stránku Javy. Tam jsem si nainstaloval nejnovější verzi Javy a pořád mi to píše tu chybu. Zkoušel jsem Javu vyhledat v počítači, ale nikde není, našel jsem ji jen v seznamu, ve kterém jdou odinstalovat programy. Přitom když dám na stránce Javy zkontrolovat, jestli ji mám v PC, napíše to že ji tam mám a že mám i nejnovější verzi. Zkoušel jsem reinstalovat MC, ale pořád nic. Prosím o pomoc. Předem díky za odpověď. Hezký den
Doplňuji:
Děkuji badisko, javara jsem si stáhl, ale nakonec jsem ji nepotřeboval. Vymazal jsem javu 7 update 55 a stáhl jsem si javu 8, v počítači už ji zase mám a Minecraft funguje bez problémů. Přeju hezký den ;-)

Odpovědi:

Zlatý

pravdepodobne tam mas i tu starou Javu ....jdi do pridat a odebrat programy a poradne se podivej zde tam nemas 2 javy tu staroou dej pryc ....nebo si stahni program na odstraneni javy .. program se jmenuje JavaRA ..zde ke stazeni .. http://www.stahuj.centrum.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.