Blastik

minecraft (problém) mám server a můj kámoš se tam nemůže připojit

pls pomoc s kámošem sme vždycky chtěli hrát minecraft na serveru.já mám verzi 1.7.3 on taky vytvořil sem ní server já se tam dokážu připojit ale on ne,vždycky mu to tam napíše že se nemůže nějak připojit (nějak connet nebo co)pls pomoc

Odpovědi
stear

Pokud hrajete minecraft online přes hamachi nebo jiný program který spojuje počítače na LAN připojení, tak by neměl být problém a problém by jste měl pravděpodobně hledat v nastavení serveru.
Pokud však nemáte žádné LAN propojení a hrajete pouze online, musíte mít placenou verzi hry! Pokud máet pouze hru staženou, nepůjde Vám buď povolit připojení jiných hráčů a nebo pokud jste připojující se, tak Vám to bude hlásit chybu, ale spustíte server bez problémů, na tom to nepoznáte. Dále musíte mít veřejnou IP adresu ;)

Doporučuji si nalézt na jiném serveru nebo na internetu někoho, kdo Vám s tvorbou ochotně poradí.