Kal

Minecraft – po smrti v neznámu, netuší někdo co teď?

Ahoj, podařilo se mi umřít bez zapsání souřadnic a to uprostřed dolu. Postel je ale z nějakého důvodu nefunkční a tak mě to vyhodilo uprostřed lesa… netuší někdo co teď?
Doplňuji:
Jen dodám, že vůbec netušim, kde mě to vyhodilo, taže najít důl je má nejmenší starost… chci najít hlavně dům :D

Odpovědi
tencosepta

No, v posteli ses musel aspoň jednou ouplně vyspat, tj. bez votravování příšer. Pokud chceš zpátky věci, které jsi ztratil v dole, tak tě musí zklamat – pokud neznáš cestu do dolu, tak máš po věcech, navíc 15 minut od smrti zmizí.

MrnousakCZE

podle souřadniic zmáčkni f(nějaký číslo) tam to je je tam x a y