leporela22

minecraft otevírání beden

Dobrý den po dlouhé době co hraji na serverech sem se už několikrát setkal s uplně rospadlímy domy a zbilo po nich jen pece a bedny není nějaký cheat kterým bych je otevřel stejně už k ničemu nebudou??
děkuji

Odpovědi
huxa

nejprve si vyjasni, co to je cheat (http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Che­at).
aby jsi mohl otevírat zamčené truhly, musel by jsi být OPčkem a toho můžeš dosáhnout buď pomocí sociálního inženýrství nebo pomocí hacknutí serveru (dále nebudu popisovat, neboť je to v rozporu s kodexem těchto stránek)

martin14

Předpokládám že ta truhla je uzamčena určitým hráčem a otevřít ji může jen on, na tohle ale asi žádný cheat nenajdeš, potřeboval by si OP nebo napiš nějakému adminovi ať ji odstraní.