snarkon

minecraft nejde mi spustit

doteďka mi normálně šel ted se mi zobrazí jen ta část minecraft launcher ajak dam enter game tak se mi objeví jen černo nic víc co stím?zkoušel jsem i jiné verze minecraftu

Odpovědi
anonym

To je zvláštní, každopádně bych zkusil aktualizovat drivery grafiky. Pokud by to nepomohlo, zaměřil bych se na javu, ta dělá v případě minecraftu někdy problémy. Mě se např. vůbec nechtěl spustit na 64bit. Win 7. Až jsem dal dohromady tenhle návod:

  1. Stáhni si třeba tuto verzi: http://uloz.to/xy­Yyx5k/minecraft-pre-lease-1-2-2012-zip
  2. Složku .minecraft přesuň do C:\Users\JMÉNO\Ap­pData\Roaming\
  3. Stáhni si a nainstaluj aktuální JDK (Java Development Kit) pro Windows x64: http://www.ora­cle.com/technet­work/java/java­se/downloads/jdk-7u2-download-1377129.html
  4. Jdi na Start, pravým tlačítkem Počítač a vyber Vlastnosti. Klikni na Upřesnit nastavení systému > Proměnné prostředí > nahoře klikni na Nová. Do okna Název proměnné zadej: EXE4J_JAVA_HOME a do Hodnota proměnné napiš cestu do složky, kam jsi nainstaloval JDK (Příkl.: C:\Program Files\Java\jdk1­.7.0_02) > OK
  5. Vytvoř si na ploše zástupce exe souboru Minecraftu a pravým tlačítkem dej vlastnosti. Do okna Cíl napiš: „C:\Program Files\Java\jre6\bin\­java.exe“ -Xmx1024M -Xms512M -cp Minecraft.exe net.minecraft­.LauncherFrame
  6. Ikona zástupce se změnila na javu. Teď by měl Minecraft běžet bez problémů.