siminn23

Minecraft – hází mi neustále stejný error

Zdarec lidi,

potřebuji pomoct se spuštěním Minecraftem. Hází mi to error, ze kterého jsem pochopil, že mám zastaralou grafickou kartu. Notebook mám cca 3 roky. Asi před rokem jsem na notebooku minecraft hrál, ale dnes to prostě nejde. Nevím co s tím. Zkoušel sem update graf. karty, ale nic nepomáhá. Prosím napište a třeba se to nějak vyřeší. Předem díky

Odpovědi
Roman71

Mám asi osm let starý notebook Acer TravelMate 2410, v něm 2GB RAM, integrovanou Intel grafickou kartu s pouhými 128MB grafické paměti a kupodivu mi to na něm ještě funguje. Problém asi bude v tom, že na tom mém stařičkém notebooku běží operační systém Linux a ne Windows.
Přesto by možná stálo za pokus přeinstalovat ovladače grafické karty a zkontrolovat verzi Javy. Za poslední tři roky se toho u Mojangu (vývojáře Minecraftu) taky hodně změnilo.

Opiš hlášení o chybě a pošli mi ho do schránky.