Petr P.

Minecraft frakční server

Hledám POŘÁDNÝ frakční server, kde nebudou zdarma věci (dia…) a hlavně dobrý admin team a hráči. Už jsem hledal skoro všude a vždycky nás tam buď strašně na***l A-Team a nebo hráči, co nás zničili po 1. hodině hraní. Hledám spíše začátečnický servery. Pokud nějaký takový znáte, tak prosím napište do odpovědí ip, nebo www stránky.

Díky WaveCZ =)
Doplňuji:
Nehledám NORMÁLNÍ, ale FRAKČNÍ PVP =)

Odpovědi
LuK4S3k CZ

http://www.munio-minecraft.cz/

Jak jsem kdysy hrál minecraft tak jsem hrál tento server a jsou tam kamarádští hráči a admin team a byl jsem s ním spokojen.