misicka2310

miminko a bazénnnn

ahojky chtěla bych se zeptat od kolika měsíců můžu s miminkem na bazén má 2 měsíce a nevím jestli to neni brzo kamarádka ma dvouměsíční holčíčku a už sní na bazéně byla je to normální

Odpovědi
Lucimia

Miminko si pěstuje imunitu v prvních dnech po narození. Ve 2 měsících už klidně do bazénu můžete.

panenka

zde ti Misicko posílám v odkaze vše o plavání miminek tak se podívej.
Podle mého názoru už nyní může chodit plavat.

Zdroj: http://www.mi­minko.estranky­.cz/clanky/ra­dy---tipy/plavani-kojencu

Jahoda

Ano, s miminkem můžeš chodit na bazén už pár dní po narození miminka. Kromě imunity, jak už zde bylo zmíněno, si procvičuje své tělíčko. Takže na plavání můžete jít bez obav. Je to normální 🙂

Nuk nuk

Miminko může do bazénu prekticky poté, co odpadně pahýl pupečníku nebo, pokud jej má odstraněný z porodnice, tak jakmile se zahojí rána. To ale už máte nejspíš za sebou.

POdmínkou je ale ta hygiena. Dvouměsíční děťátko ještě nemá tu imunitu tak dokonalou. Doporučuji se podívat v okolí po bazénech vhodných pro miminka. Některé organizace, které pořádají palvání miminek, mají své valstní bazény a nabízejí i samostatné plavčo pro maminky s menšími dětmi. Určitě se ale vyhněte takovým těm přeplněným bazénům, kde se namočí kdekdo.

Nebo, pokud se zatím do bazénu jako takovéhobojíte. Poohlédněte se po takové organizaci či plavecké školičce, která učí plavat miminka. Některé totiž nabízejí „plavání“ doma ve vaně.

člověk

je supermoderní a co by maminka neudělala pro sebe,ně pro dítě,to nemá potřebu rachat se v chemii a chloru.
Znám několik polodospělích dětí,které mají problémy s lupénkou a jinýma kožníma chorobama,teť je jejich maminka nešťastná,
Ale jak bylo krásné se PŘEDVÁDĚT před koleginěma,a malé dítě se nemohlo bránit.

Michal

Hurá do bazénu,pro miminko je to přirozené prostředí.Když se naučí plavat ,taky dobře a nebude mít strach z vody.Pro váš klid bych pátral po kvalitě vody v bazénu.Prostě se zeptejte.Sama uvidíte kolik radosti užijete až budete mít doma"plaváčka".