larios22

Miluji svou kamarádku

už je to dlouho co jsem se zamiloval do své kamarádky už jednou jsem ji to dal najevo ale řekla že nemůže.smířil jsem se s tím ale o víkendu jsme byli spolu na párty a tančili jsme spolu celou noc až do rána pak jsme se líbali…byli jsme oba střízliví. no a teď jsem z toho uplně vedle.. co od toho mám očekávat asi nic že? o víkendu je taky párty a zase se tam uvidíme..a nevím co budu dělat. Znovu jsem do toho spadl..

Nejlepší odpověď
Hamon

Chtěl bych mít tvoje starosti… Stačilo by mi projít historii a najít si odpověď.

Další odpovědi
Nuk nuk

Co od toho očekávat? Chlap jsi v téhle záležitosti Ty, tak si rozmysli, co chceš a pak jdi za tím.

Reezo

takovejch kamarádek ještě bude do kterých se zamiluješ :D Nejdůležitější je pochopit, že kamarádství neexistuje mezi ženou a mužem. Z nějaké strany je náklonost k té druhé většinou.