Craftos

Miluji dívku , kterou jsem nikdy neviděl

Miluji dívku , kterou jsem nikdy neviděl a asi ani nikdy neuvidím …
pouze si s ní píšu a někdy si zavoláme.
myslíte si že jí to mám říct ? nechci o ni přijít.

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně ještě neznáš skutečný význam slova milovat. Toto jsou spíše jen sympatie, obdiv ap.
Předpokládám, že ona bude stejně nezralá jako ty a v tom případě jí to můžeš klidně napsat, pravděpodobně bude ráda.
Názor

Další odpovědi
marci1

Není to tak jednoduché, nejlepší by bylo se s onou dívkou setkat osobně, nebo alespoň se vidět přes Skype. Pak si můžete být ve Vašich citech jistější. Na vzhledu sice nezáleží, ale každý člověk vyzařuje svoje „fluidum“, svou energii. 🙂

partep12345

Napiš jí to,nic ti neudělá,holky jsou rády když se někomu líbí …

luciii133

Tak normální to 100% je. Každý člověk se může jen tak do někoho zamilovat.
A jestli jí to máš říct, tak asi jo. Vyčkej na tu správnou chvíli, když ji nebude nic trápit apod, až prostě bude úplně happy… Rozhodně ji potěšíš… :D

zjentek

marci1 má 100% pravdu- naživo si budete v citech jistější, protože i když na vzhledu sice nezáleží, tak na ni pak můžeš vyzářit to svoje fluidum ..hlavně aby poblíž byla sprcha ,)