andys10

miluje me nebo si jen hraje?

uz 3 mesice spim s mužem me je 20 jemu 36-svobodny bezdetny…vidame se denne,ale stále jen slysim ze potrebuje cas.. na co v jeho letech cekat?ma me jen na zabavu?nebo doopravdy potrebuje cas?jaky na to mate nazor a co byste v mem pripade delali vy?miluji ho a nevim jak dal..čekat nebo ukončit dřiv nez to pujde jeste hur..?

Nejlepší odpověď
hanulka11

A co chceš po 3 měsících ?On má trochu rozumu , vždyť jste se nemohli poznat- vztah není jen o tom, že spolu spíme.......

Další odpovědi
dědapetr

Jestli žije s matkou tak to bude problém těm se říká mamánci,dcera řeši ten samý problém jíž 4 roky a snažise taky aby se rozhoupal a přemýšlí taky nad ukončením.

Děda Louda

Věkový rozdíl určitě není rozhodující. Jednou ti možná dojde, že to s tebou myslí dobře, protože čas potřebuješ hlavně ty. Jen aby nebylo pozdě.

ReHu

Spíš s ním? nebo máte vztah?

Co od něj čekáš ty? Vztah nebo svatbu? Nebo zajištění?

3 měsíce není moc dlouhá doba, abys někoho poznala, když spolu nebydlíte.

Bydlí sám?

Vidíte se jen večer (přes noc)? nebo něco podnikáte o víkendu či přes den v týdnu?

Co máte společného? Stejné názory?

Na to, že ti je 20 jsi moc informací nenapsala.

oskar

Jo v 36,už chlap více přemýšlí…

jahudka_vlm

Záleží co ti řekl k tomu, jak ten vztah bere on? Sama musíš vědět jako žena, proč s tebou asi je…jestli máš pocit, že mu jde jen o to jedno, tak to tak asi bude. Sama bych to brala jako nálepku než přijde někdo jiný v jeho věku a stejně bych se obávala, že nemůžu konkurovat znalostí a ženskostí.

wijan

Radila bych nespěchat. A věkový rozdíl taky není zanedbatelný, i když je to dnes moderní. Zatím to nevadí, ale za pár let to znát bude. Mluvím z vlastní zkušenosti, i když u nás je ten rozdíl „pouze“ 10 let. Jsme spolu přes 30 let, ale já bych třeba někam šla, jemu se už nechce atd.