Avatar uživatele
jaja1999

miluje mě?

jsem strašně zamilováná do milky ale když jsem mu napsala jestly se mnou bude chodit tak mě neodpověděl.jak mám s ním začít chodit?pls poraďte každá rada dobrá :'( :( ♥

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Luciášek32 před 4541 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano, milka oslní děvčata i chlapce o tom sem se přesvědčil sám :( neni tedy v lidských snahách tomu vzdorovat a hned si běž jednu tabulku milky koupit :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Musíš se zeptat jeho, my tady to fakt nevíme

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Hlavně se nevnucuj!Spíš se ho snaž něčím zaujmout,třeba tím,že se dobře učíš,aby věděl,že jsi chytrá!Ale můžeš ho třeba pozvat na zmrzku,jen tak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neodpověděl? Takže tě miluje, to je jasné. Uveď jeho kontakt, dáme vás dohromady. Přidávám zajímavý odkaz http://www.wo­menzone.cz/po­radna/otazky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fun1k

Promluv si s ním z očí do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Jo,holky to mají těžké,že? Řekla bych,že teď už nemůžeš dělat nic, když ti neodepsal. Jedině, že by si za čas uvědomil,že udělal chybu a chtěl tě. Ale to už pak není ono.Není to jednoduché,není. Hlavně, holka, jak ti tady můžeme radit, když nic nevíme? Jak můžeme vědět,jestli tě miluje? Jediná rada je, dát na svůj instinkt a když už jdeš na to takhle zpříma a jsi odmítnutá, vykašlat se na to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek