jaja1999

miluje mě?

jsem strašně zamilováná do milky ale když jsem mu napsala jestly se mnou bude chodit tak mě neodpověděl.jak mám s ním začít chodit?pls poraďte každá rada dobrá :'( :( ♥

Nejlepší odpověď
anonym

ano, milka oslní děvčata i chlapce o tom sem se přesvědčil sám :( neni tedy v lidských snahách tomu vzdorovat a hned si běž jednu tabulku milky koupit :)

Další odpovědi
Drap

Musíš se zeptat jeho, my tady to fakt nevíme

hanny 2

Hlavně se nevnucuj!Spíš se ho snaž něčím zaujmout,třeba tím,že se dobře učíš,aby věděl,že jsi chytrá!Ale můžeš ho třeba pozvat na zmrzku,jen tak…

anonym

Neodpověděl? Takže tě miluje, to je jasné. Uveď jeho kontakt, dáme vás dohromady. Přidávám zajímavý odkaz http://www.wo­menzone.cz/po­radna/otazky

Fun1k

Promluv si s ním z očí do očí.

rosinka

Jo,holky to mají těžké,že? Řekla bych,že teď už nemůžeš dělat nic, když ti neodepsal. Jedině, že by si za čas uvědomil,že udělal chybu a chtěl tě. Ale to už pak není ono.Není to jednoduché,není. Hlavně, holka, jak ti tady můžeme radit, když nic nevíme? Jak můžeme vědět,jestli tě miluje? Jediná rada je, dát na svůj instinkt a když už jdeš na to takhle zpříma a jsi odmítnutá, vykašlat se na to.