amigo

milionářská ves

jak se jmenuje vesnice u Prahy, kde bydlí slavní umělci(herci,zpě­váci..)

Nejlepší odpověď
anonym

Jevany?

Další odpovědi
perry001

Řitka?

anonym

jami jediná trefila. Je tam největší koncentrace nejen celebrit, ale i kapitálu.
Původně tu měl vilu i Gott, který druhdy představoval pro stát větší exportní přínos, než celá mladoboleslavská Škodovka dohromady.
Jedním z důvodů bylo i množství architektonicky hodnotných prvorepublikových vil a oblíbené rekreační sídlo v blízkosti Prahy pro tehdejší bohaté měšťany.