waspwasp

Milform 645

Sháním informace v češtině o minerálním oleji Milform 645.Jde mi hlavně o zdravotní rizika,která mohou vzniknout při vdechování emulze,z tohoto oleje vyrobené.Předem moc díky.

Odpovědi
anonym

Jsi nám to přišel oznámit? Děkuji, ihned vysvětlím:

Tvorba otázky (viz.: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ces­k%C3%BD_slovos­led#Ot.C3.A1zka ) V ústním projevu je otázka indikována především intonací, v písmu pak otazníkem (?).
Já otazník zde nevidím, a to jsem zkoušel i ve Firefoxu použít funkci hledání (prostě nic!).