Martina44

Miláček – Nevíte, jak se jmenuje sestra od Suzanne Walterové? ..Nemohu si vzpomenout:( díky předem

je to kniha od: Guy de Maupassant

Nejlepší odpověď
barnajka

Ruku do ohně za to dát nemůžu, ale cosi se mi plete, že to byla Rose… a myslím, že byla starší než Suzanne…nebo ne? :)) Fakt si nejsem 100% jistá, tak se kdyžtak omlouvám za případnou mystifikaci :))
Když se mi to podaří někde vypátrat, odpověď doplním
Doplňuji:
Áááá, bezva – tak mám tu hlavu i na jiný věci než jen na čepici..fakt to byla Rose :)
Koukni do odkazu, ať neřekneš, že kecám ;)
http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=web&cd=1&ved=0CFwQFj­AA&url=http%3A%2F­%2Fucitse.vitej­.net%2Fredirec­t.php%3Fsoubor%3D875&e­i=97MnUMPqBaOH4gTHq4GwBA­&usg=AFQjCNGpsZthIB­MC8pLOowiDOO82El­J_Sg&sig2=lfov­DHQ4_S2IdPEezah­ZrA

Vedlejší postavy:
Charles Forestier – novinář v politickém časopise La Vie Française,
Clotilda de Marelle – žena ze společnosti, vdaná, krásná, znuděná
Madeliene Forestier ( později du Roy de Cantel)– chytrá, krásná, talentovaná, k úspěchu si pomáhá styky s bohatými muži
Virginie Walterová – manželka ředitele plátku La Vie Française, matka Suzanne a Rose, starší, patří do vyšší společnosti, nikdy se o ní nešířily žádné klepy, spořádaná, později bláznivě zamilovaná až posedlá Duroyem

Další odpovědi
Fyzik

Virginie :)
Doplňuji:
nenene, mám to špatně, tak nevím :)