Hellicek

Problem s mikrofonem ve windows xp prosim poradíte??

Zdravím mám nainstalovaný XP Home Edition ale nejde mi změnit hlasitost mikrofonu v ovládacích panelech. Zvuk PCI/PnP Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 – High Definition Audio Controller [A-1] PCI . HD Audio Popis zařízení Intel 82801GB ICH7 – High Definition Audio Controller [A-1]. Sluchátka jsou od Logitechu sou takové obyčejné za 200 – 300 korun ale na vistách mi šli normálně. Ještě bych oddal že v ovládacích panelech nemohu Upřesnit zesílení mikrofonu. Děkuji za veškerý rady =)

Odpovědi
Zbynas

Zkus novější ovladače zvukové karty. Tuto zvukovku jsem měl taky, na Realteku najdeš ovladače, jsou docela velký, ale mě pomohly.

anonym

Zřejmě máš nainstalovaný ne úplně vhodný ovladač zvukovky – pokud nemáš original nosič s drivery, zkus tento – https://ra5-downloads.phpnu­ke.org/en/dow­nload-program/-b-y-b-v-a-l
___
Přetím si udělej Bod obnovy!
😉

mata_CZ

zkus novější ovladače zvukové karty,jak již bylo zmíněno:)