Mikrofon.Prosím poradte!!!

cauky,mám problém s mikrofonem..(je nový) tak asi takhle....šumí píska atd,,jinak kecám na skype..(přátele si stěžují)....když si vypnu reproduktor tak my mikrofon (neukazuje žádný zvuk),takže prostě jakoby to bylo propojene..nwm no prostě když mám zaplí reproduktor a nemluvím do mikrofonu tak pořad tam skáče ta šipka že mluvím..když je vypnu reproduktor, tak to je v pohodě!!!! díky
Doplňuji:
hele, díky.. když jsem si dál sluchatka tak to bylo v pohodě..ale mám další problém...kecám s kámošem na skype..mám sluchátka,když pustím hudbu tak on jí slyší ,i když mám sluchátka a já tu hudbu skoro vůbec neslyším(ozvěná to neni).Prostě mikrofon přenáší tu hudbu z youtebe na skype,bez toho abych já ji slyšel (i když si vypojím repráky, tak on ji slyší a to my vadí hlavně, když hraju hry,slyší každou maličkost, i když já ji neslyším)snad chápete. Díky.!!!!!!!!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Není to tak když je ten mikrofon blízko zapnutého repráku tak to vazbí?

Další odpovědi:

Stříbrný

nemáš popletená zdířky? nenahráváš reproduktory?
Doplňuji:
dosti by nám pomohlo, čím to bylo, co jsi udělala, rozhodně by to měli všichni doplňovat k otázkám (může návod někdo v budoucnu použít, jestli bude mít stejnou chybu)

Bronzový

překroucenej kabel zkus ohejbat ten kabel na více místech - jestli to bude chřoupat

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.