Lamička

Mikrofon- poradte

Ahoj mám problém s mikrofonem. Tato otázka zde již byla několikrát řešena avšak žádná odpověd mi nepomohla mám tento problém .. normálně jsme callovali s kamarády když tu najednou přestal jít mikrofon tak jsem se v tom rypal a všelijake nastaveni nejde nic mám win7 64bit a pak když už jsem teda nemohl volat zapnul jsem si youtube a písničku a najednou to kamarádi slyšeli .. můžete mi říct co se stalo ? ale mikrofon stále nejede ..
Doplňuji:
Ehm to jsou rady .. to jsou rady … to jsou rááááády jak pro tří leté dítě proboha ! To jsou výdobytky mozků dospělých lidí ? :D Ježiši HLAVNĚ MI ŘEKNĚTE JAK JE MOŽNÉ ŽE SLYŠÍ TO CO MI HRAJE V PC TO MI STAČÍ NA SLUCHÁTKA KAŠLETE … DÍK

Odpovědi
anonym

Než půjdeš ke kamarádovi zkoušet, spusť si programy-zábava-záznam zvuku.
Tam stiskni nahrávání a nemusíš to ani ukládat. Vidíš jestli se to hýbe.
Pak vyzkoušej ovládání hlasitosti a zahrn mikrofon, je-li zapnutý.

Fildas

Pár rad:

  1. Vem sluchátka a zajdi do nejbližšího elektra
  2. Pokud je to možné sluchátka reklamuj

Záleží taky jaký je to mikrofon jestli za 100kč nebo za 500kč, v tom je taky rozdíl… A je stolní nebo u sluchátek?

BANAN93

vem sluchátka s mikrofonem k nějakému kamarádovi a vyzkoušej je u něj !!!!!!!!
Doplňuji:
a uvidíš na čem si

cochee

Odpověď na doplnění – no nediv se, když tvůj projev vypadá na projev človíčka pod deset let věku, že ti dávají takové polopatické rady! Zvuk z YT vůbec s mikrofonem nesouvisí, jde jinými cestami. Mikrofon vyzkoušej na jiném PC a pokud nepůjde – je pokažený, kup si nový. Howgh.