Avatar uživatele
Jahoda

Mikrofon na webcameře.

Pěkný večer.

Delší dobu mám webcameru. Včera jsem jsem se známou uskutečnila videohovor. Video v pořádku – přenos obrazu je dobrý. Jenže jsem zbystřila a vzpomněla si, že při koupi kamery jsem si povšimla vestavěného mikrofonu v kameře – prostě mám kameru s mikrofonem dohromady = 2v1. Z PC jsem vypojila normální mikrofon, který mi leží na stole a zkoušela, zda půjde mikrofon v kameře. Nefunguje. Jakto? Kamera jde a mikrofon ne.
Čím je to způsobeno a jak zařídit, aby mikrofon v kameře šel a já mohla „stolní“ mikrofon úplně vypnout, schovat a nepoužívat. Bylo by to lepší, jelikož mám 2v1.

Jak docílit, aby mikrofon v kameře normálně šel?

Děkuji.

Doplňuji:
Nejde to nainstalovat. Vložila jsem do PC CD, ale pouze jsem si stáhla programy, které jsem na CD měla. Mikrofon nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, anonym před 4830 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

otevřete si skype-horní záložka-nástroje-nastavení-zvuková zařízení-mikrofon-zde v roletce si najdete název vaší kamerky,pokud jí tam najdete,dáte uložit.Pro vyzkoušení funkčnosti si stačí něco zabroukat a u hlasitosti pod mokrofonem by se mělo pohybovat zelené značení momentální hlasitosti,pokud tam pod položkou mokrofon nenajdete název vaší kamerky,tak je patrně bez mikrofonu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

A máš k tý webkameře taky ovladače?
Tedy cdčko?
Tak ho strč do pc a nainstaluj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Prosím značku a výrobcu webkamery…
Pozrite dokumentáciu, nie je to náhodou verzia bez mikrofonu (to že má dierky, nevadí)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet