Jahoda

Mikrofon na webcameře.

Pěkný večer.

Delší dobu mám webcameru. Včera jsem jsem se známou uskutečnila videohovor. Video v pořádku – přenos obrazu je dobrý. Jenže jsem zbystřila a vzpomněla si, že při koupi kamery jsem si povšimla vestavěného mikrofonu v kameře – prostě mám kameru s mikrofonem dohromady = 2v1. Z PC jsem vypojila normální mikrofon, který mi leží na stole a zkoušela, zda půjde mikrofon v kameře. Nefunguje. Jakto? Kamera jde a mikrofon ne.
Čím je to způsobeno a jak zařídit, aby mikrofon v kameře šel a já mohla „stolní“ mikrofon úplně vypnout, schovat a nepoužívat. Bylo by to lepší, jelikož mám 2v1.

Jak docílit, aby mikrofon v kameře normálně šel?

Děkuji.

Doplňuji:
Nejde to nainstalovat. Vložila jsem do PC CD, ale pouze jsem si stáhla programy, které jsem na CD měla. Mikrofon nejde.

Nejlepší odpověď
rynek878

otevřete si skype-horní záložka-nástroje-nastavení-zvuková zařízení-mikrofon-zde v roletce si najdete název vaší kamerky,pokud jí tam najdete,dáte uložit.Pro vyzkoušení funkčnosti si stačí něco zabroukat a u hlasitosti pod mokrofonem by se mělo pohybovat zelené značení momentální hlasitosti,pokud tam pod položkou mokrofon nenajdete název vaší kamerky,tak je patrně bez mikrofonu.

Další odpovědi
Miroslavst

A máš k tý webkameře taky ovladače?
Tedy cdčko?
Tak ho strč do pc a nainstaluj.

led

Prosím značku a výrobcu webkamery…
Pozrite dokumentáciu, nie je to náhodou verzia bez mikrofonu (to že má dierky, nevadí)?