Avatar uživatele
Sahyb

Mikrofon mi blbne, co s tím?

Já když mluvím s kamarádama přes skype mikrofonem, tak oni mě slyší, ale já je ne, co s tím mam dělat pls pomoc!?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 4986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud je to tak jak pises, tak mas prece u sebe mikrofon v poradku, jinak by na druhe strane prece neslyseli nic … „blbne“ spis mikrofon u tvych kamaradu nebo tobe repro.

//

predne pokud nemas nejnovejsi verzi skypu, tak si ji na www.skype.com sezen, mozna tim opravis nejakou chybu ktera v drivejsi verzi delala tyto problemy.

//

zkus vic zesilit sve repro, nebo rovnou upravit nastaveni skypu … meli by to udelat i na druhe strane.

prenastavit hlasotost a vybrat správný zvukovy vstup a vystup muzes primo zde:

Skype/MENU Volat → Zvukova zarizeni

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Bohužel je toto známá chyba ve Skype a je občas potřeba mikrofon zapínat ručně.

V nastavení Skype (zvuková zařízení) vypni možnost aby si mohlo automaticky měnit nastavení a posuvníky dej naplno (doprava).
Vedle hodin bys měl mít ampliónek (ovládání zvuku) 2× rychle na něj klikni, v nabídce Možnosti vyber vlastnosti, tam označ Mikrofon a OK.
Na tom panelu se ti objeví ovládání mikrofonu dej naplno (nahoru) a vypni ztlumení (fajfku).
Mělo by to začít fungovat.
Doplňuji:
V otázce je tento problém vlastně opačně, tak se zkus zeptat kamarádů, jestli mikrofon funguje u nich.

Tento problém vzniká proto, že Skype vypíná reprodukci vlastního mikrofonu, kvůli zabránění zvukové zpětné vazby (pískání, hučení), ale někdy vypne i to co nemá.

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek