Sahyb

Mikrofon mi blbne, co s tím?

Já když mluvím s kamarádama přes skype mikrofonem, tak oni mě slyší, ale já je ne, co s tím mam dělat pls pomoc!?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je to tak jak pises, tak mas prece u sebe mikrofon v poradku, jinak by na druhe strane prece neslyseli nic … „blbne“ spis mikrofon u tvych kamaradu nebo tobe repro.

//

predne pokud nemas nejnovejsi verzi skypu, tak si ji na www.skype.com sezen, mozna tim opravis nejakou chybu ktera v drivejsi verzi delala tyto problemy.

//

zkus vic zesilit sve repro, nebo rovnou upravit nastaveni skypu … meli by to udelat i na druhe strane.

prenastavit hlasotost a vybrat správný zvukovy vstup a vystup muzes primo zde:

Skype/MENU Volat → Zvukova zarizeni

Další odpovědi
Bumbes

Bohužel je toto známá chyba ve Skype a je občas potřeba mikrofon zapínat ručně.

V nastavení Skype (zvuková zařízení) vypni možnost aby si mohlo automaticky měnit nastavení a posuvníky dej naplno (doprava).
Vedle hodin bys měl mít ampliónek (ovládání zvuku) 2× rychle na něj klikni, v nabídce Možnosti vyber vlastnosti, tam označ Mikrofon a OK.
Na tom panelu se ti objeví ovládání mikrofonu dej naplno (nahoru) a vypni ztlumení (fajfku).
Mělo by to začít fungovat.
Doplňuji:
V otázce je tento problém vlastně opačně, tak se zkus zeptat kamarádů, jestli mikrofon funguje u nich.

Tento problém vzniká proto, že Skype vypíná reprodukci vlastního mikrofonu, kvůli zabránění zvukové zpětné vazby (pískání, hučení), ale někdy vypne i to co nemá.