Atlanis

Mikrofon je potichu

Mám problém s mikrofonem,je docela potichu a např. na skype mě moc neslyší.Ve Windows mám boost za na 30db (max). A na nejaktuálnějším driveru zvukové karty na 30db(max). V mikrofonu chyba není. Zkoušel jsem i strčit jack do zadní zdířky,ale je to stejné. Neznáte nějaký program na zesílení mikrofonu? Nebo alespoň nějakou radu? Děkuji
Doplňuji:
Nebyl tak levný (450 kč)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ovládací panely > Ovldáání hlasitosti

V Control Panelu tvojí zvukové karty

Další odpovědi
player242

V hovoru s někým jdi>Ikona kvality hovoru> mikrofon> odškrtni auto- hlasitost a přesuň kolečko uplně doprava :D

Hlada

Velikost výstupního napětí nijak nesouvisí s kvalitou mikrofonu. Nejjednodušší je vyzkoušet u tohoto PC jiný mikrofon a oba pak u jiného PC. V nastavení zřejmě chyba nebude. Je možné, že se jedná o elektretový mikrofon, který potřebuje napájení +5V (BIAS). Je také možné, že je vadný. Bez zkoušení nebo měření to nepůjde.

Retko

Ja ted koupil novy levny mikrofon za 70,– a byl taky potichu. Tak jsem se vratil ke starymu, kte to slo dobre…

Takze rada asi takova, ze nekupuj levny šmejdy…

Stahni driver realtek a pohrab se v nem – spustis pak pres start.