panenka

Microsoft word a překladač

Dobrý večer ted jsem si psala něco ve wordu a chtěla bych se zeptat jestli máte někdo nainstalovaný a jaké máte zkušenosti s překladovým slovníkem pro požadovaný jazyk.Zatím tento prográm nainstalovaný nemám máte ho někdo děkuji

Nejlepší odpověď
led

Priamo v prekladači píšete hore v okne v jednej reči a po príkaze sa vám v druhom okne ukáže preložený text.
Dôležité je aby ste mali nainštalovaný tématický slovník daného jazyka. Pokiaľ nepíšete odborný text stačí všeobecný slovník.
Ja používam PC Translátor s tématickými slovníkmi. Výhoda je možnosť neznáme slová doplniť a prekladač si ich potom zapamätá.