RomanP

Microsoft Security Essentials

Jaké poznatky máte k tomuto produktu ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je zadarmo i do firem (do menší),hledá viry tak i spyware, ale detekce nic moc.

Další odpovědi
fortin

Je k ničemu. Už jsem ho po roce používání dal pryč.

elektrikář

Jsem s nín celkem spokojen, jen mi vadí že se při vypnutí počítače sám vypíná a musi se znova startovat.Na trojského koně mne upozornil klakson vypnul jsem počítač a nebezpečí bylo zažehnáno.

Skalda

je to nadstandartni produkt. Je lepsi nez avast a avg dohromady. Detekce je velmi slusna, jen mi stve ze detekuje veci ktere nepovazuji za havet. Pro uzivatele ktery chce mit system cistounky nezbyva nez doporucit.

Btw pro komercni pouziti jsou free jen dve instalace.