Microsoft Safety Scanner

Má někdo zkušenost s tímto scannerem nechci zatěžovat počítač různými čističi za každý názor předem díky F

Nejlepší odpověď
Bedy

To je pouze na antimalware kontrolu, takže na viry, trojany, atp.
pro ochranu počítače doporučím Microsoft Security Essentials, nebojte, není náročný na výkon, automatickou kontrolu počítače můžete klidně vypnout nebo nastavit míru omezení využití procesoru na 10%, což není znát (ta spuštěná kontrola) i na starších počítačích.
Na defragmentaci disku tam je ve Windows program nebo můžete použít Defraggler, čistit disk si můžete čistit systémovým programem Vyčištění disku nebo použít CCleaner. CCleaner navíc umí čistit i regsitr od chyb.

Určitě se vyvarujte takovým těm zázračným čističům jako jsou Advanced Systemcare, Ashampoo WinOptimizer, Zrychlení počítače, SpeedUP MyPC a podobné, protože ty dokážou buď systém úplně vyčistit, že ho musíte přeinstalovat a nebo rozhází nastavení, zaserou počítač různými reklamními programy při instalaci (třeba IOBit Toolbar, atd.)…

Další odpovědi
Michal Kole

Je to jednorázový čistič, nemá rezientní (real-time) modul, jak je účunný to nevím. Patrně vychází z Microsoft Security Essential

anonym

Děkuji za odpovědi velice mě to pomohlo v rozhodování končí mě i licence na Nod32atak zkusím Microsoft Security Essentials a vymažu i nainstalovaný čistič AVG PC Tuneup