Bičiště

Microsoft.Net Framework 4 client profile

Musím mít nutně v PC nainstalován „Microsoft.Net Framework 4 Client Profile“? Když jej odinstaluji. Co se stane?

Odpovědi
martinecek20

Rozhraní Microsoft .NET Framework 4 Client Profile obsahuje podskupinu funkcí rozhraní .NET Framework 4. Rozhraní Client Profile je určeno ke spouštění klientských aplikací a urychlení nasazení technologií WPF (Windows Presentation Foundation) a Windows Forms. Vývojáři aplikací, kteří potřebují funkce, jež nejsou součástí rozhraní Client Profile, by se měli zaměřit na plnou verzi rozhraní .NET Framework 4, nikoli na verzi Client Profile.

Pokud by jsi jej ovšem využíval a pakodinstaloval tak programy na nich běžící přestanou „jet“