Poradíte, jak vyřešit problém s mobilním foťákem Microsoft lumia 535?

Před nedávnem jsem chtěl s mým Microsoftem lumií 535 něco vyfotit ale obrazovka zezelená a když něco vyfotím tak mi to ukazuje také jenom zelenou obrazovku. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.

Původní neotázka
Microsoft lumia 535, problém s foťákem.

Odpovědi
Bednaricek

Jedná se nejspíše o chybu HW rázu. Telefony od Microsoftu s tímhle mají občas problémy. V mnoha případech stačí telefon vypnout a zapnout. Myslím si však, že ve Vašem případě se jedná o závadu samotného fotoaparátu. Pokud máte možnost, tak telefon reklamujte.