led

Microsoft koupil Skype

Společnost dnes oznámila, že to bude právě ona, kdo bude novým vlastníkem komunikačního programu Skype.
Co myslíte, pomůže to k většímu rozšíření a skvalitnění Skype?

Nejlepší odpověď
Elk

Určite ano. Předse to nekoupí, aby to zabili jak to dělají tuneláři s našima podnikama. Už teď se těším na novinky.

Další odpovědi
erevfall

Rozhodně ne. Idioty od Microsoftu budou kazit Skype se svojimi ubohými služkami.

souhlasím

Už je to tak.