alvin

Micro SD karta nefunguje. Co s tím?

Dobrý večer,
Když jsem dneska ráno zapínal mobil (HTC One m8), po zapnutí se objevila zpráva: Odpojování SD karty nebo tak nějak. Nevěnoval jsem tomu pozornost až odpoledne, kdy jsem si chtěl pustit nějaké písničky (které mám / jsem měl na SD kartě), tak to nešlo. Poté jsem párkrát zkoušel různě vypínat mobil a vyndávat a dávat SD kartu, ale nešlo to – mobil ji úplně ignoroval. Tak jsem ji zkusil dát do notebooku přes adaptér a taky nic. Co mám dělat? SD karta je Samsung 64GB. Do teď fungovala bez problému. Děkuji

Odpovědi
Hlada

Koupit novou. Karta je neopravitelná.

Dochy

Koupit novou. Něco řešit má smysl pouze pokud odtud potřebuješ dostat nějaká data. Ale výsledek nejistý a pokud budeš řešit přes firmu pak pravděpodobně i drahý.