Katusa

Mícháte při vaření po směru hodinových ručiček, proti směru hodinových ručiček nebo v tom systém nemáte?

Nejlepší odpověď
anonym

Proti směru

Coby pravák, má to ergonomickou logiku.
Stejně tak v lese jdou praváci povědomě do levotočivého kruhu (mírně dominantní pravé končetiny) a lépe se mi zatáčí na kole i v autě doleva, čili proti směru hodinových ručiček.
(quentos, pravidelně moudrý, to tentokrát asi krapet zvojtil).

Další odpovědi
hanulka11

Chvíli tak a chvíli jinak

myslím, že na výsledek to absolutně nemá vliv

Deli

Chvíli tak a chvíli jinak

Většinou začnu po směru, ale sem tam – míchám-li dlouhodobě – to i otočím.

Jak jsem ale svými dlouhodobými odbornými výzkumy na kuchyňském poli zjistila, na chuť zhotoveného pokrmu to vliv nemá. 🙂

arygnoc

Po směru

jsem levák.

zásadně po směru hodinových ručiček.

quentos

Chvíli tak a chvíli jinak

… vzhledem k tomu, že střídám ruce ;{)> leváci míchají v protisměru hodin a naopak. Jinak spíš v protisměru, jelikož jsem levák

Danča84

Chvíli tak a chvíli jinak

Míchám různě, ale dokola moc ne. Spíš cikcak střídavě vodorovně a svisle, nebo opisuji jakousi hvězdičku – tahy od krajů ke středu. Mám pocit že lépe setřu celou plochu dna a nebude se jídlo tak připalovat. Ale asi to je jen pocit:-)))

Ella

Chvíli tak a chvíli jinak

když mě to přestane bavit na jednu stranu, míchám na druhou =)

dědapetr

Chvíli tak a chvíli jinak

Tak jak je potřeba.

fcoop

Po směru

Zásadně po směru,tím se přirozeně akceptuje geomagnetické pole planety.
Vír,třeba ve vaně,dělá to samé.
Tedy – on nemíchá polévku,jen se točí.

Jikra

Chvíli tak a chvíli jinak

filva

Chvíli tak a chvíli jinak

HDMI

Chvíli tak a chvíli jinak

coco

Chvíli tak a chvíli jinak

Jsem levák, tudíž v tom mám guláš…

Syd

Proti směru

quentos

… ale kuš, po směru jsem chtěl říct