Epson

michani oleje s benzinem ..sem levej na vypočty

je mě to blby se ptat .. ale co znamena presne pri michani oleje s benzinem 1:50 ? na 1l benzínu 50ml oleje? :o

Nejlepší odpověď
Ar

je to poměr oleje a benzínu na jeden díl oleje je 50dílů benzínu. to znamená, že v do jednoho litru (1000ml) benzínu se dá 20 ml oleje

Další odpovědi
karelll

1.litr oleje na 50 litrů benzínu

mojitek

Ten poměr olej-benzín 1:50 znamená 1 díl oleje s 50 díly benzínu. Sežeň si někde uzavíratelnou malou lahvičku nebo tubu ,klidně umělohmotnou,dej si do toho 1 dcl oleje,na benzínce to nalej do nádrže a pak načepuj 5 l.benzínu.Jestli máš malou nádrž tak dej všeho půlku(0,5 dcl oleje+2,5 l benzínu.Tím že benzín načepuješ až tam bude ten olej tak tím se to smíchá.Kdybys dal nejdřív benzín tak se ti olej s ním nesmíchá.Nevím jakej kupuješ olej,ale obyčejný M2T nekupuj.Kup Mogul TS(stojí asi 90 kč/litr),je to minerál,ale je fakt kvalitní.Mám vyzkoušeno..